Dodávka a platba 

Dodávka:

Tovar Vám doručíme kuriérskou spoločnosťou v pracovných dňoch do 24 hod.
Pri zásielkách, ktorých hmotnosť presahuje 5 kg, alebo sú rozmerovo netypické bude zákazník informovaný o cene prepravného formou emailu. Doručenie kuriérskou službou do 24 hodín sa rozumie čas od prevzatia zásielky kuriérom z expedície do doby doručenia adresátovi. Zber balíkov sa vykonáva 1x za pracovný deň. Uvedené prepravné náklady platia pri dodaní tovaru v celej Slovenskej republike. Pri dodaní tovaru do zahraničia účtujeme individuálne prepravné náklady podľa platných medzinárodných cenníkov doručovateľa. Tovar do zahraničia doručujeme, len na základe dohody so zákazníkom.


Platba:

Po objednaní tovaru Vám na email uvedený v objednávke bude zaslaná predfaktúra na úhradu. Spôsob platby: Priamym vkladom na účet v Tatrabanke, a.s. Platbou cez Internet Banking na náš bankový účet. Platbou šekom cez Slovenskú poštu na bankový účet prevádzkovateľa Pri platbe uvádzajte aj Variabilný symbol, ktorý je uvedený aj na predfaktúre a je to číslo Vašej objednávky. Variabilný symbol slúži na rýchlejšie priradenie Vašej platby. Číslo účtu na úhradu: platby zo Slovenska: Tatrabanka, a.s. , č. ú. : 2629729199/1100. Názov a adresa príjemcu platby: Daša Semaničová - GABO Plus, Levočská 114, 080 01 Prešov.

Účel platby Platby zo zahraničia trvajú aj niekoľko dní, preto upozorňujeme zákazníkov platiacich zo zahraničia, že treba platbu previesť v predstihu a počítať z dobou 3-7 dní ( závisí od zahraničnej banky).